POPreklama

Fotografia reklamowa

Przewiń w dół, aby odkrywać

Fotografia reklamowa – korzystna prezentacja produktów Twojej firmy

Wymagania rynku względem fotografii stale rosną, dlatego sukcesywnie rozwijamy się i doskonalimy nasze umiejętności. Zwracamy szczególną uwagę na profesjonalizm podczas sesji zdjęciowej, aby produkt końcowy był wysokiej jakości.

Prezentacja sprzedawanego produktu ma duże znaczenie. Dobre zdjęcia produktowe to podstawa sukcesu w branży e-commerce i sprzedaży. Zdjęcia sprzedają i tyle!

Od stworzenia koncepcji, scenariusza sesji, zapewnienia modeli i stylizacji aż do profesjonalnych zdjęć.

Zadowolenie klienta to najważniejszy czynnik naszej współpracy. Zapewniamy w pełni wyposażone studio fotograficzne w Kętach, pozwala nam to realizować skomplikowane i czasochłonne sesje zdjęciowe. Projektujemy i tworzymy scenografię dla fotografowanej przestrzeni lub wykonujemy zdjęcia typowo katalogowe. Współpracujemy z kilkoma modelami oraz modelkami, w naszej bazie znajdziesz podstawowe informacje na ich temat.

Każda koncepcja jest szczegółowo analizowana z klientem, aby odnieść pożądany efekt końcowy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam dobierać sprawdzone rozwiązania, wypracowane przez lata. Stawiamy przede wszystkim na kreatywne pomysły, aby ostateczny projekt wyróżniał się na tle innych.

Współpracujemy z wieloma firmami, regularnie przeprowadzając sesje zdjęciowe w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Nasze w pełni wyposażone studio fotograficzne znajduje się w Kętach.

Cennik fotografii reklamowej (cena za 1 szt. zdjęcia)

1 – 5 szt.6 – 20 szt.21 – 50 szt.51 – 100 szt.Powyżej 100 szt.
Zdjęcia produktów: na płasko typu PackShot50 zł29 zł19 zł13 złwycena indywidualna
Zdjęcia odzieży na płasko typu packshot60 zł35 zł23 zł16 złwycena indywidualna
Zdjęcia odzieży na manekinie typu DUCH150 zł110 zł60 złwycena indywidualna
Zdjęcia odzieży: LookBook130 zł100 zł50 złwycena indywidualna
Zdjęcia produktowe: z aranżacją120 zł110 zł100 zł                      wycena indywidualna

Ceny netto, bez podatku VAT