POPreklama

Fotografia Flat Lay

Fotografia flat-lay - Odkryj magię płaskich kompozycji w fotografii produktowej

Przewiń w dół, aby odkrywać

Flat lay – co to znaczy?

Fotografia Flat lay to najprościej mówiąc perfekcyjne zdjęcia z lotu ptaka. Ich charakterystyczną cechą jest dokładnie ułożona kompozycja, fotografowana centralnie nad obiektami. Dobieramy ją na podstawie najważniejszego przedmiotu, który chcemy pokazać. Reszta elementów pełni jego tematyczne dopełnienie.

Zdjęcia wykonywane są w naszym studiu, z użyciem profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Zapewniamy przygotowanie odpowiedniej aranżacji dla kompozycji flat lay. Ta metoda jest jedną z najczęściej używanych w zdjęciach kulinarnych.

Jest to jeden z bieżących trendów fotografii, na popularności zyskał przede wszystkim za pomocą Instagrama. To tam każdego dnia dodawanych jest miliony zdjęć oznaczonych hasztagami: #flatlays #flatlayforever #flatlaystyle #flatlaytoday #flatlayinspiration #fashionflatlay.

Takie zdjęcia świetnie sprawdzają się:

  • na portalach społecznościowych typu Facebook i Instagram
  • w książkach kulinarnych i katalogach firmowych
  • na blogach i w sklepach internetowych

Fotografia kulinarna – zdjęcia jedzenia, potraw, napojów

Specjalizujemy się w atrakcyjnym przedstawianiu jedzenia na zdjęciach. Realizujemy profesjonalne sesje na potrzeby firm gastronomicznych oraz producentów żywności. To coś więcej niż zwykłe zdjęcia. Apetyczne przedstawienie produktu pobudza nasze zmysły i pragnienie skosztowania tego specjału, w szczególności gdy jesteśmy głodni ????.

Wysokiej jakości fotografie to niezbędny element każdego lokalu gastronomicznego, to właśnie zdjęcia zachęcą klientów do spróbowania Twojej oferty dań.

Idealnie sprawdzą się w:

  • książkach kulinarnych
  • magazynach o tematyce jedzenia
  • menu lokalu
  • umieszczeniu na blogu