POPreklama

Fotografia mody (Fashion)

Przewiń w dół, aby odkrywać

Fotografia mody (Fashion)

W fotografii mody wypracowaliśmy własny styl atrakcyjnej a zarazem nietuzinkowej prezentacji produktu. Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe (sesja lookbook), z udziałem starannie dobranych modelek i modeli, a także dzieci.

Fotografia fashion w szczególny sposób wymaga podkreślenia wyglądu oraz detali ubrań. Stawiamy na sprawdzone i konwencjonalne rozwiązania, z małą nutką niecodziennych technik fotografowania.

Od pomysłu aż po realizację:

  1. Zaplanowanie scenariusza, we współpracy z klientem.
  2. Przygotowanie odpowiedniej scenografii i aranżacji planu sesji modowej w naszym studiu fotograficznym w Kętach, w plenerze lub w wybranej lokalizacji.
  3. Odpowiednie przygotowanie modelek i modeli przez stylistkę.
  4. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej z udziałem naszych fotografów.
  5. Wybranie najlepszych zdjęć spełniających założone wcześniej cele.
  6. Obróbka graficzna przez grafika.
  7. Prezentacja i przekazanie zdjęć klientowi wraz z prawami autorskimi.

Nasz zespół charakteryzuje się kreatywnością oraz doświadczeniem, które zdobyliśmy klikając miliony razy w spust migawki aparatu. Stale inwestujemy w nasze studio i sprzęt fotograficzny, otwierając się na nowe zlecenia, gdyż po prostu lubimy nowe wyzwania. Zapewniamy odpowiednie wymogi i standardy sesji zdjęciowych na potrzeby klientów modowych.

Posiadamy autorskie portfolio zdjęć stworzone w ostatnim dziesięcioleciu na bazie sesji zdjęciowych we współpracy ze znanymi polskimi i zagranicznymi firmami. Dzięki temu wypracowaliśmy własny styl połączony z odpowiednią wizją artystyczną.

Wysiłek wkładany w przygotowanie każdej sesji modowej, wpływa pozytywnie na wysoką jakość ostatecznych zdjęć. Stale współpracujemy z kilkoma firmami z terenu całej Polski (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Bielsko-Biała, Katowice), a nasi dotychczasowi klienci chętnie do nas wracają.

Lookbook, Packshot, Duch

Zdjęcia lookbookowe idealnie nadają się do umieszczenia w witrynach galerii handlowych, w czasopismach, gazetach i katalogach modowych lub w Internecie na stronach firmowych i sklepach internetowych.

Rozwój branży e-commerce spowodował duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości fotografie produktowe. Największe platformy sprzedażowe swoje produkty prezentują metodą packshot w formie zdjęcia duch. Lookbook zazwyczaj je używane jako prezentacja danej firmy lub kolekcji.

Fotografia dzieci

W fotografii fashion bardzo chętnie korzystamy z usług naszych młodych modeli i modelek. Ich charakterystyczne podejście do sesji zdjęciowych w formie zabawy, powoduje iż wyglądają zupełnie naturalnie. Każdy z nas będąc małym dzieckiem, chciał być w centrum obiektywu fotografa. Na potrzeby dziecięcych firm odzieżowych, dajemy im taką możliwość.

Sesja zdjęciowa wymaga od fotografia odpowiedniego podejścia do dziecka, tak aby go w pełni zainteresować tematem. Mamy w tym duże doświadczenie bo od wielu lat realizujemy tego typu projekty. Dobrze wiemy, że nie ma nic gorszego niż znudzone dziecko, od razu widać to na zdjęciach, więc nie dopuszczamy do takich sytuacji.

Cennik fotografii mody (fashion) / cena za 1 zdjęcie

1 – 10 szt.11 – 50 szt.51 – 100 szt.101 – 500 szt.Powyżej 500 szt.
Zdjęcia odzieży na płasko typu packshot33 zł18 zł12 zł8 złwycena indywidualna
Zdjęcia odzieży na manekinie typu DUCH110 zł45 zł33 złwycena indywidualna
Zdjęcia odzieży: LookBook110 zł45 zł33 złwycena indywidualna

Ceny netto, bez podatku VAT

Dlaczego warto skupić się na fotografii modowej

W ostatnich latach to jeden z najprężniej rozwijających się gatunków fotografii reklamowej. Rozwój Internetu oraz urządzeń mobilnych spowodował, że każdego dnia na portale społecznościowe zalewane są milionem zdjęć z tagami #fashion, #outfit, #lookbook, #outfitinspiration.

To na Instagramie kobieta chwali się nową sukienką na wesele swojej siostry, a facet markowymi spodniami i butami z limitowanej kolekcji, które ubierze na najbliższe spotkanie z kolegami. Takie zdjęcia robimy bez zastanowienia, nakładając odpowiedni filtr, dodając krótki komentarz oraz wcześniej wspomniane tagi. Internet jest największym źródłem inspiracji modowych, dlatego każda firma chce przedstawić swoje produkty jak najlepiej.