POPreklama

Fotografia produktowa

Przewiń w dół, aby odkrywać

Fotografia produktowa – profesjonalne zdjęcia Twoich produktów

Wraz z rozwojem branży e-commerce wyspecjalizowaliśmy się w zdjęciach produktowych z aranżacją lub typu PackShot, również przy pomocy formy „duch”. Dobrze wiemy, że wysokiej jakości zdjęcia skutecznie wpływają na wzrost sprzedaży. Wypracowaliśmy własny, niepowtarzalny styl atrakcyjnej prezentacji produktu z podkreśleniem jego najważniejszych: cech, funkcjonalności oraz detali. To właśnie te czynniki wywołują w kliencie pragnienie – co ostatecznie prowadzi do zakupu.

Fotografie produktowe muszą charakteryzować się wysoką ostrością oraz wiernym odwzorowaniem kolorów, bowiem najczęściej trafiają do różnych: czasopism modowych, platform sprzedażowych (Allegro, Zalando, eBay, Amazon), sklepów internetowych oraz do katalogów produktowych i firmowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalne, w pełni realizując wizję klienta wraz z jego wskazówkami, dbając przy tym o każdy najmniejszy szczegół. Zapewniamy pełną współpracę podczas całego procesu tworzenia zdjęć produktowych, poczynając od przygotowania produktu, aż do końcowego retuszu. Zdjęcia wykonujemy w kolorystyce według Passport Color Checker w wybranej rozdzielczości. Na życzenie klienta dodajemy color grading. Oferujemy również usługę Express, dzięki czemu otrzymujesz swoje zdjęcia do 3 dni roboczych.

Przez nasze ręce przewinęło się setki różnych produktów, m.in: odzież damska, męska i dziecięca, elektronika, akcesoria dla psów, kosmetyki, elementy wyposażenia domu, tekstylia, produkty żywnościowe. W przypadku zdjęć z aranżacją, stworzymy niepowtarzalne tło, które idealnie skomponuje się z fotografowanym przedmiotem, w taki sposób aby go należycie wyeksponować. Z naszej strony zapewniamy wszystkie niezbędne rekwizyty. Jesteśmy pewni, że Cię pozytywnie zaskoczymy.

Nasz doświadczony i kreatywny zespół z pewnością dobierze odpowiednią metodę fotografowania dla każdego przedmiotu. Bazujemy przede wszystkim na aktualnych trendach, stale dopasowując się do wymagań rynku.

Współpracujemy zdalnie z firmami z całej Polski.

Na bieżąco obsługujemy klientów z: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania czy Gdańska. Jednak nie mamy nic przeciwko, aby odwiedzić nas osobiście w naszym studiu fotograficznym w Kętach (10km od Bielska-Białej, 20km od Oświęcimia).

Zapraszamy do skorzystania z naszego wirtualnego cennika fotografii reklamowej, do wyboru zdjęcie typu PackShot lub z aranżacją.

Co to jest Packshot? Jak wyglądają zdjęcia duch?

Packshot – zdjęcie przedmiotu przedstawione na białym tle. Ma na celu skupienie całej uwagi klienta na produkcie. Ważnym elementem tego typu fotografii jest wierne odwzorowanie kolorów oraz pokazanie detali i zalet. Najczęściej wykorzystywane w branży e-commerce (sklepy internetowe, portale aukcyjne np. Allegro, eBay, Amazon).

Zdjęcia „Duch” to najczęściej wykorzystywana forma packshotu przy prezentacji odzieży. Wykonywane na specjalnym manekinie, tworzy wrażenie niewidzialnej postaci. Zapewnia atrakcyjność fotografowanego ubrania. Takie zdjęcia w swoich ofertach posiadają najwięksi producenci oraz dystrybutorzy odzieży.